97/10/23
تعداد نظرات:0
15:33
شماره مطلب:1397102335088
-A A +A
معاون اقتصادی استانداری قزوین:

دستاوردهای چهل ساله انقلاب در فضای مجازی و رسانه ها منعکس شود

قزوین- معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: در چهل سالگی انقلاب با بیان دستاوردهای نظام در رسانه ها و فضای مجازی موجب امید، خودباوری و اعتماد به نفس و نشاط جامعه شویم.

 

به گزارش خبرنگار بیست؛ منوچهر حبیبی در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که روز چهارشنبه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استانداری قزوین برگزار شد اظهارداشت: تلاش دشمن برای ناکارآمد نشان دادن نظام با جدیت ادامه دارد و همه برنامه ریزی ها با محور ناتوان نشان دادن مدیران است.

وی اضافه کرد: البته در این مسیر از برخی خلاء و نارسایی های کشور استفاده کرده و مشکلات اقتصادی را برجسته کرده اند تا به هدف برسند هرچند باید پذیرفت دولت با هجمه های زیادی مواجه است اما معیشت، تولید و اشتغال مردم در محور کار دولت قرار دارد.

حبیبی تصریح کرد: در بودجه سال آینده کلید واژه مسئولان کشور معیشت، اقتصاد و تولید و اشتغال است و همه باید تلاش کنیم مشکلات را حل کنیم.

وی گفت: دشمنان انواع شیوه های تبلیغی راه انداختند تا مردم در ۱۷ دی ماه به خیابانها بیایند اما با هوشیاری مردم این نقشه خنثی شد و یک تجمع دو نفره هم ثبت نشد.

ایران در معادلات جهانی تاثیرگذار است

معاون اقتصادی استانداری قزوین یادآورشد: امروزه ایران اسلامی در تمامی معادلات جهانی اثرگذار است وباید نسل های سوم و چهارم انقلاب به آن آگاهی داشته باشند و به آن افتخار کنند و بدانند ایران با همه تحریم ها و فشارهای اقتصادی از نظر پیشرفت پزشکی و علمی در ردیف ۴۰ کشور برتر جهان قرار دارد و از قدرت نظامی بازدارنده و بالایی برخوردار است و آمریکا به دلیل همین قدرت و توانمندی به سراغ گزینه های نظامی نمی رود.

رسانه ها امید آفرین باشند

حبیبی اضافه کرد: امروز همه باید بدانیم حفظ نظام از همه چیز واجب تر است لذا رسانه ها باید کمک کنند و با امید آفرینی در جامعه خدمات نظام را منعکس و برنامه های آینده را نیز بازگو کنند و همه با کار و قلم و گفتمان در خدمت مردم باشیم و نسل جدید را آگاه کنیم.

وی اظهارداشت:باایجاد امید و اعتمادسازی باید بصورت شفاف و دوری از افراط و تفریط واقعیتها را در کنار موانع به مردم بگوییم تا رضایت مندی مردم جلب شود.

حبیبی گفت: مردم بسیار قدردان و با درک بالایی هستند و یک حرکت کوچک صادقانه آنها را راضی می کند و انعکاس دستاوردهای انقلاب در شرایط حساس کنونی می تواند بیانگر واقعیتهای موجود باشد.

وی اضافه کرد: در فضای مجازی و رسانه ای باید خدمات نظام  غالب شود و تدافعی عمل نکنیم و هر کس از زبان خود تلاش کند تا شور و نشاط جامعه بیشتر شود و در این میان برگزاری نشست های توجیهی و جلسات مشورتی، بازدیدها و حضور در مناطق با دست پر باشد و برای مردم خبر خوش داشته باشید.

معاون اقتصادی استانداری قزوین بیان کرد: سرکشی خانواده شهدا، گفتگو با جوانان، تدوین و انتشار عملکرد چهل ساله، استفاده از تریبون نماز جمعه، برای بیان دستاوردها در دستور کار مدیران قرار گیرد.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.